ABRAKA zámečnictví

Zajišťujeme kompletní zámečnickou pohotovost, AUTA-BYTY-TREZORY a zámečnické práce v plném rozsahu v lokalitě Praha a okolí. Nabízíme zámečnické práce jako výměny a opravy vložek, zámků, autozámků, trezorových zámků, montáže celoplošných závor, rozvorových systémů, bezpečnostních štítů apod.

Zámečnická pohotovost Praha

Naše zámečnická pohotovost je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Otevřeme zabouchnuté nebo zamčené dveře u bytu, domu, auta i trezoru. Naše zámečnická pohotovost také zajistí okamžité opravy po vloupání.  

Díky našim dlouholetým zkušenostem nabízíme profesionální služby zámečnictví. V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte naše zámečnictví kontaktovat na telefonní čísle +420 602 234 600 nebo na e-mailu abraka@abraka-zamecnictvi.cz . Zámečnictví ABRAKA prodejnu můžete také navštívit na adrese Vídeňská 64, 140 00 Praha 4.

Sjednocení klíčů – generální klíč

Naše zámečnictví pro vás zajistí sjednocení klíčů pro firemní objekty i domy. Díky generálnímu klíči je poté možno odemknout celý objekt nebo dům. Generální klíč může být také užíván skupinově pro odemykání např. jednoho patra či jedné sekce dveří -generální klíč-.

Zabezpečení objektů

Zámečnictví ABRAKA pro vás zajistí kompletní zabezpečení bytů, kanceláří a objektů, vše dle požadavků pojišťoven.